Biegowe statystyki

Bieg sponsorowany zakończony „ogromnym” sukcesem. Wiem, że nikogo to nie obchodzi, ale zamieszczę wam statystyki z biegu, bo szkoła już zdążyła wszystko podliczyć.

Dokładnie 5069 rund (okrążeń) zostało zrobione przez dzieci szkolne, a dodatkowe 507 okrążeń przez chętnych biegaczy. To wszyscy ci, którzy uwielbiają czuć wiatr we włosach, czy coś w ten deseń. Łącznie ponad 3000km! Brawo, brawo! Ale jesteście zajebiści. I na sam koniec, krótkie info od dyrektorki, że ma nadzieję, że kwoty wpisane „za rundę” okazały się przystępne. Troska o budżet domowy w czasie kryzysu!

Chibi accountant

Ciekawe ile zebrali forsy, albo ile, według list sponsorskich, powinni zebrać. Ciekawe, dlaczego nikt nie podaje tego do ogólnej informacji… Czyżby Finanzamt nie interesował się zbiórkami szkolnymi?

Zdjęcie zarypane ze szkolnej aplikacji.

14 comments

  1. Trochę to dziwne, bo Ci którzy brali w tym udział powinni wiedzieć ile kasy zebrano i owa kasa co do grosza powinna być potem rozliczona… Brak transparentności jednak rodzi brak zaufania do tego typu akcji… A sam wynik rzeczywiście imponujący 🙂

    Polubione przez 1 osoba

    • Powiem Ci, że też tak myślałam. Ze poinformują nas „Dzięki Państwa wysiłkowi zebraliśmy tyle i tyle pieniędzy” Myślę, że jakby coś zostało i by dyrektorka powiedziała, że zamierzają za to coś zakupić/zrobić dla szkoły – nikt by nie miał o to żalu. W końcu na Karnawał rzucili bankietem dla dzieciaków, nie prosząc o kasę. Chyba, że jeszcze nas poinformują, bo nie wszyscy jeszcze zapłacili (jak wynika z wiadomości dla rodziców).

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s